Avem deosebita placere de a anunta iubitorii Ciobanescului Romanesc Carpatin ca  asociatia noastra a primit invitatia de a participa la deschiderea anului Universitar 2021 in cadrul festivitatii facultatii de Zootehnie si Biotehnologii din cadrul USAMV Cluj-Napoca. La acest eveniment, Carpatin Club Romania va prezenta cateva exemplare tipice de Ciobanesc Romanesc Carpatin, care apartin membrilor clubului de specialitate, cu aceasta ocazie ele putand fi admirate de catre toti cei prezenti la acest important eveniment, care va avea loc in data de 04.10 2021 incepand cu ora 10:30, in incinta USAMV Cluj-Napoca.

            Mentionam faptul ca acest eveniment va avea loc in cazul in care incidenta cazurilor noi de COVID 19 nu va depasi limita admisa.

            Va multumim si va asteptam!

Acest continut este protejat!